Štartujeme úspešný YouTube kanál – 08.02.2018

TÉMA: Štartujeme úspešný YouTube kanál realitnej kancelárie / realitného špecialistu
Ako správne naštartovať realitný YouTube kanál, ktorý bude efektívne podporovať Vašu značku a prinášať Vám nových zákazníkov
POPIS:
Známym faktom je, že ľudia si dnes na internete radšej pozrú video, ako prečítajú text. Video sa tak stáva najžiadanejšou formou obsahu na internete a YouTube je miestom číslo jeden, kam ľudia chodia na internete videá pozerať.
Využite silu videa a silu YouTube teraz aj Vy a efektívne tak komunikujte k ľudom svoje posolstvo, podporujte svoju značku a tiež aj predávajte viac.
Tento kurz je určený pre začiatočníkov v oblasti realitného YouTube marketingu, ale aj pre mierne pokročilých, ktorí už majú svoj YouTube kanál a chcú ho posunúť na vyšší level. Na kurze sa dozviete nie len to, ako môžete YouTube čo najlepšie využívať pri svojom realitnom podnikaní. Spoločne si prejdeme tiež aj prvé kroky, ktoré potrebujete urobiť, aby ste svoj YouTube kanál rýchle a úspešne naštartovali.
Uvidíte krok po kroku, ako si správne založiť a nastaviť YouTube kanál, aby ste ho mali perfektne pripravený na štart.
V kurze sa nebudeme prioritne zameriavať na video obhliadky. Zameriame sa na to, ako vybudovať úspešný kanál realitnej kancelárie, alebo realitného špecialistu, aby Vám čo najlepšie pomáhal dosahovať ciele, ktoré od svojich videí očakávate.
 TERMÍN: 08.02.2018, 09:00 – 16:00, zvýhodnená registrácia do 01.02.2018

MIESTO: Telegrafia, a.s. , Lomená 7, 040 01 Košice

CENA: – 35 EUR pre členov asociácie ARKS
– 45 EUR pre nečlenov asociácie ARKS
– 55 EUR – po termíne a v deň konania

REGISTRÁCIA: https://goo.gl/forms/19c6vLSq18yhBq6H3

O ŠKOLITEĽOVI: František Kozáček

Kurzom Vás prevedie František Kozáček – YouTube marketingový špecialista
s viac ako 5 ročným skúsenosťami. František poskytuje strategické YouTube
poradenstvo a strategický YouTube management veľkým firmám, ale aj jednotlivcom. Medzi jeho klientov patrí napríklad aj populárny detský YouTube kanál Spievankovo, celosvetovo uznávaná Lúčnica, známa cestovná kancelária Hydrotour, alebo aj
najväčšie realitné siete RE/MAX a Directreal. Zároveň je František aj zakladateľom vzdelávacieho YouTube kanálu VIDEO ACADEMY, ktorý pomáha už teraz tisícom podnikateľom, aby mohli YouTube čo najlepšie využíváť pri svojom podnikaní.